این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
دومین کنگره کودکان استاد امیرحکیمی

معرفی همایش

 

دومین کنگره استاد امیر حکیمی ، یادواره استاد فقید دکتر رضا قریب، در فرودین ماه 1397 برگزار شد. این کنگره بزرگترین کنگره کودکان در جنوب کشور است 
با یاری خداوند در این دوره توانستیم با انتخاب دقیق عناوین میزگردها و بکارگیری تکنولوژیهای نوین آموزشی و ارتقا محتویات علمی و کارگاههای بطور میانگین به رضایت  85 درصدی شما همکاران ( انتخاب گزینه بسیار زیاد و زیاد در پرسشهای فرمهای نظر سنجی)  را بدست بیاوریم .

کارگاههای عملی

به منظور ارتقا علمی کنگره 3 کارگاه عملی در مورد تفسیر نوار قلب - تفسیر سایه های قلبی در کودکان - تکامل و پرسشنامه ASQ بصورت همزمان برگزار خواهد شد. در مجومع 10 امتیاز علاوه بر 20 امتیاز کنگره بصورت کارگاه ارایه خواهد شد.

تنوع برنامه ها

در این دوره تلاش بر این است که پوشش کاملی از بیماریهای شایع کودکان بصورت جلسات بحث و گفتگو با صاحبنظران رشته های مختلف مورد نقد و بررسی قرار گرفته و یافته های جدید در زمینه های مختلف طب کودکان ارایه شود.

کنگره سبز

بکارگیری تکنولوژیهای پیشرفته آموزشی در این کنگره تجربه کم نظیری را برای شرکت کنندگان به همراه امکانات وسیعی جهت دستیابی به مواد آموزشی ارایه شده ایجاد خواهد کرد

خبر تصویری

آمار بازدید

بازدید امروز

3

کل بازدید

7578

کاربران آنلاین

1

پرسش های متداول

 => هزینه شرکت در دومین کنگره استاد امیر حکیمی :
هزینه شرکت در کنگره برای دواطلبان آزاد حداکثر 250000 تومان و برای دانشجویان 50000 تومان و بصورت  شناور خواهد بود.
برای شرکت کنندگانی که زودتر شرکت خود را در کنگره قطعی کنند تخفیف قابل ملاحضه ای در نظر گرفته شده است. 

جهت اطلاع از هزینه ها و تخفیفهای اعمال شده اینجا کلیک کنید !
 هزینه کنگره در برگیرنده همه این خدمات خواهد بود.
1- هزینه امتیاز بازآموزی و صدور گواهی الکترونیکی شرکت در کنگره
2- هزینه صرف نهار در طول چهار روز کنگره 
3- پذیرایی در طول چهار روز کنگره
4- یادگارهای کنگره 

هزینه Eposter:
هزینه Eposter  شامل ملزومات نمایش پوستر شما بصورت الکترونیکی خواهد بود و مستقل از هزینه های شرکت در کنگره است. شما در روز ارایه پوستر خود - که پس از تایید پوستر به شما اعلام می شود -  مهمان افتخاری پذیرای کنگره خواهید بود.
 امتیاز این کنگره 20 امتیاز بازآموزی مدون است و مشمول متخصصین کودکان، متخصصین طب اورژانس و پزشکان عمومی و پرستاران خواهد بود
 => مراحل ثبت نام و نام نویسی در سایت همایش :
1 - در 
سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید.
2 - به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید.
3 - به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید .

=> ارسال پوستر :
پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال پوستر/مقاله از منو های موجود به منو ارسال مقاله جدید بروید .
توجه نمایید که فایل چکیده مقاله شما باید به صورت جداگانه در سایت درج شود . ( فایل با فرمتهای توضیح داده شده  )
در منو ارسال مقاله جدید فقط چکیده مقاله از شما خواسته می شود .
سپس در منو وضعیت مقالات شما می توانید اصل مقاله و تصویر پوستر خود را در اندازه مناسب برای ارایه 55 اینچ ( به توضیحات مراجعه کنید)  خود را نیز ارسال کنید .

 در راستای ارتقا سطح کیفی کنگره و بکارگیری تکنولوژیهای نوین در ارایه پوسترها و همچنین تسهیل روند ارایه پوستر برای کنندگان در این کنگره همه پوسترها بصورت Eposter  به نمایش در خواهند آمد.
جهت تهیه این سبک پوستر شما باید فایل تصویر پوستر در اندازه واقعی مناسب برای نمایش را مطابق با دستور العمل زیر تهیه بفرمایید و همین فایل را به دبیرخانه اجرایی از طربق منوی کاربران ارسال بفرمایید. این فایل باید رزولوشن مناسب برای ارایه در یک اسکرین 55 اینچ را داشته باشد. ابعاد مناسب در زیر آورده شده است .

اندازه پوستر :   سایز صفحه A0 معادل با  118.9در84.1 سانتی متر -  
پیکسل : ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل با رزولوشن 200 تا 300  dpi
فرمت مورد قبول : jpg / jpeg / png     
حداکثر حجم فایل : 15 مگابایت
موارد قابل استفاده در فایل : نوشته  / عکس  / ویدیو / انیمیشن / نمودار
در صورت استفاده از ویدیو یا ایجاد eposter  بصورت مولتی مدیا و ایجاد حجم بالای 15 مگابایت برای ارسال فایلهای خود با دبیرخانه اجرایی کنگره تماس بگیرید.

برای ادامه مطلب این پیوند را ببینید.

با توجه به ارایه پوسترها بصورت Eposter  دریافت مقاله وپوستر فقط از طریق سایت خواهد بود و امکان ارایه پوسترهای چاپی وجود ندارد
این کنگره بصورت یک کنگره سبز برگزار خواهد شد  وتا حد امکان از مصرف کاغذ به منظور کاهش زباله و حفظ محیط زیست و درختان خوداری می شود. تمام ارتباطاات با شرکت کنندگان بر پایه آپ موبایل خواهد بود . این آپ امکانات بی نظیری  از جمله زمانبندی همه برنامه و سخنرانیها ، امکان دریافت اخبار کنگره ، دریافت مواد آموزشی ارایه شده در کنگره از جمله پوسترها یا سخنرانیها و امکانات فراون دیگری را در اختیار شرکت کنندگان خواهد گذاشت .
 آپ موبایل برای کنگره نیاز به تکمیل دیتابیس دارد. از این رو پس از اسفندماه که ثبت نام شرکت کنندگان وارایه دهندگان پوستر تکمیل شود برای دانلود در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. پس از نصب این آپ  امکان بروزرسانی خودکار را خواهد داشت و تغییرات برنامه را به شرکت کنندگان اطلاع خواهد داد.

حداکثر تا تاریخ 25 فروردین
پوسترهای پذیرفته شده برای ارایه نیازی به چاپ پوستر ندارند و برنامه ارایه پوستر از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه به آنها اعلام خواهد شد.

برگزار کنندگان
حامیان