معرفی همایش

 

دومین کنگره استاد امیر حکیمی ، یادواره استاد فقید دکتر رضا قریب، در فرودین ماه 1397 برگزار خواهد شد. این کنگره بزرگترین کنگره سراسری در جنوب کشور است و در این دوره با بکارگیری تکنولوژیهای نوین آموزشی و ارتقا محتویات علمی و کارگاههای ویژه پذیرای همه علاقه مندان و متخصصین طب کودکان از سراسر ایران خواهیم بود.

مسابقه

 در دومین کنگره کودکان استاد امیر حکیمی 4 مسابقه در نظر گرفته شده است. دو مورد از این مسابقات ، مسابقه پیشنهاد برتر و  نمونه بالینی ، ویژه دستیاران تخصصی است و دو مورد در حین کنگره برای شرکت کنندگان در کنگره اجرا خواهد شد. برای این مسابقات جوایز ارزنده ای در نظر گرفته شده است. برندگان مسابقات دانشجویی علاوه بر جوایز مهمان افتخاری کنگره نیز خواهند بود ( هزینه سفر و هزینه .... 

ثبت نام سریع در کنگره

  همکارانی که تمایل به شرکت در دومین کنگره امیرحکیمی را دارند اما پوستری جهت ارایه در کنگره ندارند می توانند بصورت مستقیم از این فرم برای ثبت نام استفاده کنند

کارگاههای عملی

به منظور ارتقا علمی کنگره چندین کارگاه عملی در مورد بیماریهای شایع کودکان بصورت همزمان برگزار خواهد شد

تنوع برنامه ها

در این دوره تلاش بر این است که پوشش کاملی از بیماریهای شایع کودکان بصورت جلسات بحث و گفتگو با صاحبنظران رشته های مختلف مورد نقد و بررسی قرار گرفته و یافته های جدید در زمینه های مختلف طب کودکان ارایه شود.

کنگره سبز

بکارگیری تکنولوژیهای پیشرفته آموزشی در این کنگره تجربه کم نظیری را برای شرکت کنندگان به همراه امکانات وسیعی جهت دستیابی به مواد آموزشی ارایه شده ایجاد خواهد کرد

خبر تصویری

آمار بازدید

بازدید امروز

20

کل بازدید

2114

کاربران آنلاین

1

پرسش های متداول

 => هزینه شرکت در دومین کنگره استاد امیر حکیمی :
هزینه شرکت در کنگره برای دواطلبان آزاد حداکثر 250000 تومان و برای دانشجویان 50000 تومان و بصورت  شناور خواهد بود.
برای شرکت کنندگانی که زودتر شرکت خود را در کنگره قطعی کنند تخفیف قابل ملاحضه ای در نظر گرفته شده است. 

جهت اطلاع از هزینه ها و تخفیفهای اعمال شده اینجا کلیک کنید !
 هزینه کنگره در برگیرنده همه این خدمات خواهد بود.
1- هزینه امتیاز بازآموزی و صدور گواهی الکترونیکی شرکت در کنگره
2- هزینه صرف نهار در طول چهار روز کنگره 
3- پذیرایی در طول چهار روز کنگره
4- یادگارهای کنگره 

هزینه Eposter:
هزینه Eposter  شامل ملزومات نمایش پوستر شما بصورت الکترونیکی خواهد بود و مستقل از هزینه های شرکت در کنگره است. شما در روز ارایه پوستر خود - که پس از تایید پوستر به شما اعلام می شود -  مهمان افتخاری پذیرای کنگره خواهید بود.
 امتیاز این کنگره 20 امتیاز بازآموزی مدون است و مشمول متخصصین کودکان، متخصصین طب اورژانس و پزشکان عمومی و پرستاران خواهد بود
 => مراحل ثبت نام و نام نویسی در سایت همایش :
1 - در 
سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید.
2 - به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید.
3 - به سایت همایش بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید .

=> ارسال پوستر :
پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال پوستر/مقاله از منو های موجود به منو ارسال مقاله جدید بروید .
توجه نمایید که فایل چکیده مقاله شما باید به صورت جداگانه در سایت درج شود . ( فایل با فرمتهای توضیح داده شده  )
در منو ارسال مقاله جدید فقط چکیده مقاله از شما خواسته می شود .
سپس در منو وضعیت مقالات شما می توانید اصل مقاله و تصویر پوستر خود را در اندازه مناسب برای ارایه 55 اینچ ( به توضیحات مراجعه کنید)  خود را نیز ارسال کنید .

 در راستای ارتقا سطح کیفی کنگره و بکارگیری تکنولوژیهای نوین در ارایه پوسترها و همچنین تسهیل روند ارایه پوستر برای کنندگان در این کنگره همه پوسترها بصورت Eposter  به نمایش در خواهند آمد.
جهت تهیه این سبک پوستر شما باید فایل تصویر پوستر در اندازه واقعی مناسب برای نمایش را مطابق با دستور العمل زیر تهیه بفرمایید و همین فایل را به دبیرخانه اجرایی از طربق منوی کاربران ارسال بفرمایید. این فایل باید رزولوشن مناسب برای ارایه در یک اسکرین 55 اینچ را داشته باشد. ابعاد مناسب در زیر آورده شده است .

اندازه پوستر :   سایز صفحه A0 معادل با  118.9در84.1 سانتی متر -  
پیکسل : ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل با رزولوشن 200 تا 300  dpi
فرمت مورد قبول : jpg / jpeg / png     
حداکثر حجم فایل : 15 مگابایت
موارد قابل استفاده در فایل : نوشته  / عکس  / ویدیو / انیمیشن / نمودار
در صورت استفاده از ویدیو یا ایجاد eposter  بصورت مولتی مدیا و ایجاد حجم بالای 15 مگابایت برای ارسال فایلهای خود با دبیرخانه اجرایی کنگره تماس بگیرید.

برای ادامه مطلب این پیوند را ببینید.

با توجه به ارایه پوسترها بصورت Eposter  دریافت مقاله وپوستر فقط از طریق سایت خواهد بود و امکان ارایه پوسترهای چاپی وجود ندارد
این کنگره بصورت یک کنگره سبز برگزار خواهد شد  وتا حد امکان از مصرف کاغذ به منظور کاهش زباله و حفظ محیط زیست و درختان خوداری می شود. تمام ارتباطاات با شرکت کنندگان بر پایه آپ موبایل خواهد بود . این آپ امکانات بی نظیری  از جمله زمانبندی همه برنامه و سخنرانیها ، امکان دریافت اخبار کنگره ، دریافت مواد آموزشی ارایه شده در کنگره از جمله پوسترها یا سخنرانیها و امکانات فراون دیگری را در اختیار شرکت کنندگان خواهد گذاشت .
 آپ موبایل برای کنگره نیاز به تکمیل دیتابیس دارد. از این رو پس از اسفندماه که ثبت نام شرکت کنندگان وارایه دهندگان پوستر تکمیل شود برای دانلود در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت. پس از نصب این آپ  امکان بروزرسانی خودکار را خواهد داشت و تغییرات برنامه را به شرکت کنندگان اطلاع خواهد داد.

 1 اسفند 1396 

با توجه به برگزاری و ارایه پوسترها بصورت  Eposter  در این کنگره به پوسترهایی که بعد از تاریخ تعیین شده ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد . 

برنامه ثبت نام در کنگره بصورت شناور دیده شده است

از آنجا که برای پذیرایی بهتر  و ارایه هر چه هماهنگ تر برنامه های کنگره نیاز به برنامه ریزی دقیقی وجود دارد برای همکارانی که زودتر حضور خود را در کنگره قطعی کنند تخفیف ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد  و هر چه به زمان برگزاری کنگره نزدیکتر شویم این تخفیف کاهش پیدا خواهد کرد. 

  • ثبت نام تا تاریخ 30 آذر 1396  شامل 40 درصد تخیف در هزینه ثبت نام خواهد بود (پرداخت 60 درصد هزینه )
  • ثبت نام از تاریخ 30 آذر تا تاریخ 30 دی 1396 شامل 30 درصد تخیف در هزینه ثبت نام خواهد بود (پرداخت 70 درصد هزینه )
  • ثبت نام بعد از تاریخ 30 دی بدون تخفیف خواهد بود ( پرداخت 100 درصد هزینه )
  •  
آخرین مهلت ثبت نام 15 فروردین 1397 خواهد بود


ثبت نام در کنگره در زمان پرداخت آنلاین هزینه شرکت در کنگره قطعی خواهد شد 

حداکثر تا تاریخ 20 اسفند 
پوسترهای پذیرفته شده برای ارایه نیازی به چاپ پوستر ندارند و برنامه ارایه پوستر از طریق ایمیل و یا پیام کوتاه به آنها اعلام خواهد شد.

برگزار کنندگان
حامیان