ساختار سازمانی همایش

 

دکتر خدیجه ظریفی  
تخصص : کودکان 
 


 
پیام دبیر اجرایی کنگره:
با عرض سلام خدمت همکاران ارجمند. 
دومین کنگره کودکان استاد امیرحکیمی، فروردین ماه ۱۳۹۷ در شهر زیبای شیراز برگزار خواهد شد. 
در این کنگره که اولین کنگره سبز ایران خواهد بود از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های در دسترس استفاده شده و مراحل ثبت نام تا صدور گواهی به صورت الکترونیکی خواهد بود. شرکت فعال اعضا در پانلهای گفتگو و رویدادها، مطلع شدن از برنامه ها و تغییر برنامه ها نیز توسط آپ مخصوص کنگره که در حال طراحی است و به زودی رونمایی خواهد شد صورت می‌گیرد. 
برای کنگره علاوه بر ۸ پانل گفتگوی علمی ۳ رویداد ویژه با عنوان کودک آزاری، طب نوجوانان و آشنایی با آموزه‌های قانونی ویژه متخصصین ‌کودکان و سخنرانی‌های جذاب و متفاوتی با دیدگاهی نو ترتیب داده شده است. 
این کنگره در چهار روز آخر فروردین ۱۳۹۷ برگزار شده و ۲۰ امتیاز بازآموزی به آن تعلق خواهد گرفت. در حاشیه کنگره کارگاه‌های متعددی برگزار خواهد شد که حدود ده امتیاز هم به آنها تعلق می‌گیرد و مطالب ارزنده ای برای متخصصین اطفال، پزشکان عمومی و پرستاران ارائه خواهد شد. 
هزینه ثبت نام کنگره برای متخصصین کودکان ۲۵۰ هزار تومان و برای پزشکان عمومی و پرستاران ۲۰۰ هزار تومان، بابت پذیرایی و امتیاز بازآموزی است که کمیته اجرایی کنگره جهت ثبت نام زودهنگام تا پایان آذر ماه ۴۰ درصد تخفیف درنظر گرفته است. با توجه به نیازهای تکنولوژیک خاص کنگره سبز، ثبت نام زودرس شما امکان برنامه‌ریزی بهتر را برای ما فراهم خواهد کرد. لینک ثبت نام در پایین ارسال شده است. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم.
 
دکتر خدیجه ظریفی، دبیر اجرایی کنگره