راهنمای تهیه Eposter

در راستای ارتقا سطح کیفی کنگره و بکارگیری تکنولوژیهای نوین در ارایه پوسترها و همچنین تسهیل روند ارایه پوستر برای شرکت کنندگان در این کنگره همه پوسترها بصورت Eposter  به نمایش در خواهند آمد.جهت تهیه این سبک پوستر شما باید فایل تصویر پوستر در اندازه واقعی مناسب برای نمایش را مطابق با دستور العمل زیر تهیه بفرمایید و همین فایل را به دبیرخانه اجرایی از طربق منوی کاربران ارسال بفرمایید. این فایل باید رزولوشن مناسب برای ارایه در یک اسکرین 55 اینچ را داشته باشد. ابعاد مناسب در زیر آورده شده است .

اندازه پوستر :   سایز صفحه A0 معادل با  118.9در84.1 سانتی متر -  
پیکسل : ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰ پیکسل با رزولوشن 200 تا 300  dpi
 
فرمت مورد قبول : jpg / jpeg / png     

حداکثر حجم فایل : 15 مگابایت

موارد قابل استفاده در فایل : نوشته  / عکس  / ویدیو / انیمیشن / نمودار
در صورت استفاده از ویدیو یا ایجاد eposter  بصورت مولتی مدیا و ایجاد حجم بالای 15 مگابایت برای ارسال فایلهای خود با دبیرخانه اجرایی کنگره تماس بگیرید.

فرمت پیشنهادی و اندازه ها در عکس زیر آورده شده است. 

نکاتی که در طراحی حتما باید رعایت شود
 1- عنوان " دومین کنگره کودکان استاد امیر حکیمی " حتما در بالای پوستر باشد.
2- فقط پوسترهایی در حالت landscape  (افقی ) پذیرفته خواهند شد .
3- آرم دانشگاه علوم پزشکی شیراز باید در بالای پوستر قرار داده شود. ( از این لینک دانلود کنید )
4- ترتیب مطالب خود را در پوستر انگلیسی از ستونهای چپ شروع کنید و در انتهای ستونهای سمت راست خاتمه دهید . در پوسترهای فارسی از راست شروع کنید و در انتهای گوشه سمت چپ خاتمه دهید.
5- در عین حال که پوستر  شما باید گویای یک مطالعه علمی باشد ممکن است نیازی به به کارگیری همه بخشها نباشد و شکل وطرح و رنگ پوستر به دلخواه شما خواهد بود. اما اندازه ها و افقی بودن پوستر باید رعایت شوند.
6- توجه بفرمایید که شما پوستر خود را برای یک اسکرین 55 اینچی تولید می کنید. و بازدید کنندگان از اسکرین بیش از نیم متر فاصله خواهند داشت.

پس از پذیرش اولیه پوستر در هنگام ارسال فایل پوستر شما نیاز به پرداخت هزینه Eposter دارید. هزینه ارسال پوستر به عنوان  Eposter  در این کنگره 60000 تومان تعیین شده است. این هزینه معادل با هزینه چاپ یک پوستر در اندازه مورد نیاز است و در حقیقت جایگزین هزینه چاپ و بخشی از هزینه های اجرای سیستمهای پیشرفته  Eposter خواهد بود.

***  برای همکارانی که امکان تهیه پوستر برای آنها وجود ندارد، می توانند از طریق شماره زیر برای سفارش تولید پوستر خود اقدام کنند. کمیته اجرایی کنگره از قبل در این مورد با این شرکت طراحی گرافیکی هماهنگی لازم را انجام داده است. ***
سرکار خانم عابدی : 09372663173
ایمیل برای ارسال مقاله جهت تولید پوستر:        posteramirhakimi@gmail.com


برای این کار شما پس از تماس تلفنی و هماهنگی با شماره اعلام شده ، مواد مقاله نهایی خود حاوی نام همه نویسندگان و همه شکلها و نمودارها  را ایمیل کنید. شکلها و نمودارها به همان ترتیبی که می خواهید در پوستر شما آورده شود در مقاله جایگزین شود.

هزینه تولید پوستر بر عهده ارایه دهنده است و مستقل از هزینه های ثبت نام و یا ارسال پوستر است.
به منظور تسهیل فرآیند پرداخت از طریق لینک زیر می توانید هزینه تولید پوستر را واریز کرده وپس از واریز به شماره ارایه شده اطلاع رسانی بفرمایید.توجه بفرمایید که امکان تهیه پوستر برای مقاله شما فقط به جهت تسهیل فرآیند تولید پوستر ایجاد شده است و شما 
برای ارایه پوستر خود ، پس از دریافت نسخه نهایی پوستر حتما باید  از طریق منوی "ارسال پوستر "  جهت ارسال مقاله و پوستر اقدام بفرمایید.