این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
معرفی همایش

معرفی همایش

به نام خدا

 

رواق منظر چشم من آشیانه توست   کرم نما و فرود آ که خانه، خانه توست

 

اساتید و همکاران محترم

با سلام

احتراماً بدینوسیله به اطلاع می رساند با یاری خداوند متعال دومین کنگره کودکان استاد امیرحکیمی همراه با بزرگداشت استاد فرهیخته، زنده یاد دکتر رضا قریب با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در 28 لغایت 31 فروردین ماه 1397 در شهر زیبای شیراز برگزار خواهد گردید.

این کنگره به صورت دو سالانه و به مدت 4 روز در شهر شیراز برگزار خواهد گردید تا از دانش و تجربیات ارزشمند صاحبنظران، فرهیختگان و دانشمندان رشته کودکان و سایر رشته های وابسته به آن در داخل و خارج از کشور بهره مند گردیم. برنامه های علمی-آموزشی کنگره بر اساس نظرسنجی از متخصصین محترم کودکان استان فارس و سایر استان های کشور و دریافت نظرات و پیشنهادات آنان مشخص و اولویت ها تعیین گردیده است و با توجه به تاکید این عزیزان بر اهمیت توجه ویژه به موضوعات مربوط به تشخیص و درمان بیماری ها، تصمیم گرفته شد تمام موضوعات به صورت پانل برگزار گردد تا با ایجاد فضای مناسبی جهت بحث و تبادل نظر با طرح چالش های تشخیصی و درمانی موجود از نظرات علمی و تجربیات ا رزشمند بالینی اساتید و همکاران استفاده گردد.

به موازات اجرای برنامه های علمی کنگره، با برگزاری تورهای گردشگری از جاذبه های ارزشمند طبیعی، فرهنگی، مذهبی و تاریخی شهر شیراز و استان فارس بازدید به عمل خواهد آمد.

برگزار کنندگان کنگره امیدوارند با برگزاری این همایش بزرگ و ارزشمند علمی، فرصتی ایجاد نمایند تا با حضور فعال و مشارکت همه جانبه اساتید، فرهیختگان و همکاران محترم ضمن به چالش کشیدن آخرین دستاوردهای علمی، از تجربیات گرانقیمت صاحبنظران و پیشکسوتان این رشته بهره مند شده و با ایجاد آگاهی بیشتر در رفع مشکلات موجود تشخیصی و درمان بیماری ها گام موثری برداشته شود. لذا ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمام بزرگواران، چشم به راه دریافت پیشنهادات، نظرات و رهنمودهای ارزشمند شما عزیزان می باشیم تا در اجراء این مهم، موفق و سربلند باشیم.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

 

                                                                           دکتر محمود حقیقت