صفحه اصلی > معرفی همایش
.: معرفی همایش

به نام خدا

 

رواق منظر چشم من آشیانه توست                   کرم نما و فرود آ که خانه، خانه توست

 

سلام

با یاری خداوند متعال اولین کنگره کودکان فارس با نام استاد غلامحسین امیرحکیمی توسط انجمن متخصصین کودکان فارس با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در 21 لغایت 24 اردیبهشت ماه 1395 در شهر زیبای شیراز برگزار خواهد گردید. بی شک تمام افرادی که در دوران تحصیلات در رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بخش کودکان در محضر اساتید این رشته به ویژه استاد غلامحسین امیرحکیمی آموزش دیده اند و همچنین تمام صاحبنظران و پیشکسوتان رشته کودکان داخــل و خارج کشور که با ویژگی های منحصر به فرد این استاد فرزانه و گران سنگ دانشگـــاه آشنـــا می باشند دلیل نامگذاری کنگره را به نام ایشان تائید خواهند نمود.

این کنگره هر سال به مدت 4 روز در اردیبهشت ماه در شهر شیراز برگزار خواهد گردید تا از دانش و تجربیات ارزشمند صاحبنظران، فرهیختگان و دانشمندان رشته کودکان و سایر رشته های وابسته به آن در داخل و خارج از کشور بهره مند گردیم. برنامه های علمی-آموزشی کنگره بر اساس نظرسنجی از متخصصین محترم کودکان استان فارس و سایر استان های کشور و دریافت نظرات و پیشنهادات آنان مشخص و اولویت ها تعیین گردیده است و با توجه به تاکید این عزیزان بر اهمیت توجه ویژه به موضوعات مربوط به تشخیص و درمان بیماری ها، تصمیم گرفته شد که تمام موضوعات به صورت پانل برگزار گردد تا با ایجاد فضای مناسبی جهت بحث و تبادل نظر با طرح چالش های تشخیصی و درمانی موجود از نظرات علمی و تجربیات ا رزشمند بالینی اساتید و همکاران استفاده گردد.

به موازات اجرای برنامه های علمی کنگره با برگزاری تورهای گردشگری از جاذبه های ارزشمند طبیعی، فرهنگی، مذهبی و تاریخی شهر شیراز و استان فارس بازدید به عمل خواهد آمد.

برگزار کنندگان کنگره امیدوارند با برگزاری این همایش بزرگ و ارزشمند علمی، فرصتی ایجاد نمایند تا با حضور فعال و مشارکت همه جانبه اساتید، فرهیختگان و همکاران محترم ضمن به چالش کشیدن آخرین دستاوردهای علمی، از تجربیات گرانقیمت صاحبنظران و پیشکسوتان این رشته بهره مند شده و با ایجاد آگاهی بیشتر در رفع مشکلات موجود تشخیصی و درمان بیماری ها گام موثری برداشته شود. لذا ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمام بزرگواران، چشم به راه دریافت پیشنهادات، نظرات و رهنمودهای ارزشمند شما عزیزان می باشیم تا در اجراء این مهم هر چه بیشتر و بهتر موفق و سربلند باشیم.